Osobisty środek ochronny w pracy zawodowej

Dermaguard jest kremem ochronnym i nawilżającym umożliwiającym oddychanie naszej skóry, a jednocześnie odżywia ją oraz ogranicza przenikanie od środka naskórka substancji drażniących, które powodują stan zapalny, a niekiedy nawet choroby skórne bądź alergie a nawet egzemy. Podkreśla się, że egzema kontaktowa bądź zapalenie skóry jest chorobą zapalną skóry na skutek całościowego oddziaływania wpływów zewnętrznych i kontaktu naszej skóry z substancją stricte alergenną. Krem ochronny Dermaguard posiada certyfikat i został zatwierdzony pod względem osobistego środka ochronnego przez Instytut Badawczy Ochrony oraz Higieny Pracy. Krem ten jest w szczególności zalecany do ochrony naszego naskórka osób pracujących w zróżnicowanych dziedzinach przemysłu i poszczególnych grup zawodowych czy wszędzie tam, gdzie w pewnym momencie dochodzi do zdecydowanie bardziej częstego kontaktu naszego naskórka z tak zwanymi środkami alergennymi bądź drażniącymi.

Krem Dermaguard jest idealnym produktem dla pracowników, którzy to w czasie wykonywania swoich obowiązków wystawiają naszą skórę na długotrwały kontakt z poszczególnymi substancjami drażniącymi. Może być poza tym używany w miejscu pracy, gdzie to dochodzi do tak zwanego podwyższenia wrażliwości skóry, co powoduje egzemę i kontaktowe stany zapalne skóry czy alergie i istnieje ryzyko występowania wszelkiego rodzaju problemów na skutek popularnej maceracji naskórka. Na uwagę zasługuje fakt, że krem ochronny Dermaguard umożliwia skórze bronić się przed wszelkimi agresywnymi wpływami środowiska zewnętrznego a podwójna bariera umożliwia skórze odpowiednie oddychanie. Potwierdzono, że minimalizacja bądź eliminacja działania czynników z grupy drażniących sprawiają, iż skóra staje się być w lepszym stanie oraz sama zdecydowanie szybciej się regeneruje. Natomiast choroby skórne powstają na skutek maceracji naskórka i problem wysuszonej skóry pojawia się o wiele rzadziej niż u osób, które w pewnych sytuacjach używają Dermaguard. Jest to doskonała ochrona przed szkodliwym działaniem zarówno klejów i rozcieńczalników, jak i również przemysłowych środków do dezynfekcji i alkaloidów, a następnie mydeł syntetycznych czy większości rozpuszczalników włącznie z tak zwanym trichloroetylenem. Prezentowany krem Dermaguard zapewnia tymczasową ochronę przed pewnym działaniem kwasu siarkowego i fosforowego, a następnie azotowego i chlorowodoru. W przypadku kontaktu z wymienionymi substancjami należy jak najszybciej umyć ręce bądź inne mocno infekowane miejsca, aby zapobiec poparzeniu naszego naskórka. Ochrona przed takim działaniem wapna i cementu oraz materiałów ściernych i laminatów, waty szklanej (w czasie pracy z materiałami żrącymi, na przykład wapno bądź cement zaleca się w szczególności dwukrotną aplikację produktu).

Ochrona skóry przed podrażnieniem w czasie pracy z produktami spożywczymi i wodą, a niekiedy krochmalem bądź tłuszczem, kwasami roślinnymi oraz zwierzęcymi, solami czy mięsem oraz zapachami produktów spożywczych. W związku z czym Dermaguard to przede wszystkim wydajna ochrona przed licznymi bakteriami. Aktywnie wypiera zatem bakterie ze skóry oraz nie wspiera ich przebywania wewnątrz każdego ludzkiego ciała. Jest to niezwykle istotne w takich dziedzinach przemysłu, gdzie to pracownicy mają szansę borykać się ze zróżnicowanymi problemami skórnymi oraz są bardziej podatni na całościowe przenikanie bakterii wewnątrz osłabionego naskórka. W związku z czym, jeżeli pracownicy korzystają z tak popularnych rękawiczek lateksowych czy rzeźniczych mogą jednak wystąpić problemy na skutek znanej maceracji skóry po czym jej osłabienie. Jest to wydajna bariera przeciw działaniu ołowiu i berylu czy innych metali miękkich ukierunkowanych na lutowanie. Chodzi przede wszystkim o takie dziedziny, gdzie na pierwszym miejscu powinno postawić się zmysł dotyku i czucie w dłoniach. Jest tutaj również mowa o takich sytuacjach, gdzie korzystanie z rękawiczek ochronnych nie jest w żaden sposób obowiązkowe.

Ukazuje się, że skóra pielęgnowana przy pomocy Dermaguard nie zostawia przede wszystkim na produktach tłustych śladów. Skutkuje to tym, że mamy możliwość z niego korzystać w czasie pracy z tymi najbardziej zaawansowanymi technologiami. Ochrona przed działaniem zróżnicowanych nadtlenków i płukanek, a następnie mieszanek do trwałej ondulacji i środków do makijażu.

Poza tym krem Dermaguard zawiera zróżnicowane składniki nawilżające. Skutkuje to tym, że nie ma obowiązku przeprowadzenia czynności zarówno przed, jak i po pielęgnacji naszej skóry. Zatem wszystko co niezbędne można odnaleźć w jednym prostym oraz atrakcyjnym produkcie. Pamiętajmy, że jest on doskonały pod makijaż. Dermaguard jest przede wszystkim nietoksyczny, co za tym idzie możemy go używać do pielęgnacji dziecięcej skóry. Zapobiega dodatkowo tworzeniu się licznych pęcherzy na skórze naszego dziecka - poprzez odpowiednie stworzenie bariery chroniącej naszą skórę przed nieprzyjemnym drażniącym działaniem moczu. Poza tym możemy go stosować w odniesieniu do osób dorosłych, które cierpią na problemy z utrzymaniem moczu. Wskazuje się, iż jeżeli w pewnych sferach przemysłu czy usług pracownicy korzystają z rękawiczek czy odzieży ochronnej a w czasie długotrwałego kontaktu dochodzi jednak do problemów skórnych a niekiedy alergii powstałej przez macerację naskórka powinno się przede wszystkim wybrać kombinację, że należy przede wszystkim korzystać z wszystkich zaleconych osobistych środków ochronnych, jak i również pielęgnować narażone miejsca tak zwanym kremem Dermaguard. Jest to idealny produkt dla tych osób, które chcą, aby ich skóra była pod stałą ochroną a każdy naskórek był zarówno zdrowy, ale i ładnie wyglądał.